niedziela, 17 lutego 2013

Depilator Philips Satinelle - recenzja, porady

Witajcie :)

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić depilator firmy Philips ''Satinelle''. 

Używam go od 2 lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam go za 115 zł w prywatnym sklepie AGD i RTV i jak się później okazało - przepłaciłam, ponieważ w NeoNecie był za bodajże 70 zł, więc warto poszukać na allegro czy też w innych sklepach internetowych, żeby nie przepłacić :) 
W zestawie był zasilacz i pędzelek do oczyszczania ostrzy. 
Jego głowicę można myć pod wodą, ponieważ jest możliwość jej ściągnięcia. Jednak nie polecam korzystania z tego dobrodziejstwa, ponieważ ja ściągnęłam ja 5-6 razy i niestety teraz troszkę ''lata''. Nie jest to jakoś strasznie uciążliwe, czy też uniemożliwiające korzystanie z depilatora, ale jak wiadomo nic nie jest wieczne :) Poza tym pędzelek fajnie i wystarczająco wydobywa włosy z noży (?) :)
Depilator posiada też dwa poziomy prędkości pracy noży. Ja zawsze ustawiam go na drugi, ponieważ golenie jest dokładniejsze :)

Co obiecuje nam producent?
''Szybki i dokładny depilator Satinelle - ciesz się długotrwałym efektem gładkich nóg. Dokładny system depilacji usuwa włosy wraz z cebulkami. Posiada zmywalną głowicę depilująca - zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie. Posiada dwie prędkości. Ustawienie dużej szybkości zapewnia usuwanie trudno dostępnych włosków.
- Parametry: Moc: 7,5 W. 
- Metalowy system depilacji Satinelle.
- Regulacja prędkości : 2 ustawienia prędkości umożliwiają dostosowanie prędkości depilacji w zależności od gęstości włosków .
- Wirujące dyski: 21 - działających jak pęsety i chwytających nawet najkrótsze włosy ( 0,5 mm ).
- Liczba punktów chwytania włosków : normal - 20Obroty / min (prędk. 1 / prędk. 2) - 1900 / 2200 chwytań / sekund (prędk. 1 / prędk. 2) - 600 / 733.''

I takie moje rady dla początkujących użytkowniczek: nie liczcie na to, że przy pierwszym użyciu depilatora będziecie miec nóżki gładkie jak modelki z TV :) To jest po prostu nie możliwe, ponieważ jeśli golicie nogi zwykłymi maszynkami to włoski nie odrosną na długość 5-6 mm (wiem, że wiele z Was by nie zapuściło włosków do takiej długości ale uwierzcie mi (wiem z doświadczenia :) ), że im dłuższe włoski tym lepsza depilacja). I przedewszystkim potrzeba cierpliwości:). Dopiero z czasem kiedy będziecie depilować nogi to włoski ''przyzwyczają się'' do takiego sposobu depilacji. Oczywiście włoski też będą odrastać ciemniejsze, grubsze i bardziej twarde - przynajmniej u mnie tak było. 
Przed depilacją polecam zrobienie sobie peelingu nóg, ponieważ pory się ''otworzą'', skóra będzie bardziej miękka i depilacja będzie mniej bolesna:)
A po depilacji (przynajmniej po kilkunastu pierwszych depilacjach) oczywiście poprawienie depilacji zwykłą maszynką :)

A wy jakich urządzeń i metod do depilacji używacie? Piszcie koniecznie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazisz swoją opinię :)